followers 0 popularity
0
following 1

following  view all

Groups
dumkamenu1 is not in any groups

Interests

sport,music,box
Hristo Kitov | dumkamenu1
Hi check my new website https://dumkamenu.cz
15 days ago
no recent activity
Balkánská rula - kamenné obklady a dlažby
 • Balkánská rula výroba a těžba

  Balkánská Rula je hornina která vzniklá za vysokého stupně metamorfózy při přeměně rozsáhlých skalních celků, kdy teplota a tlak dosahují značných výšek a patří ke krystalickým břidlicím. Ruly vzniklé z vyvřelin se nazývají ortoruly, ruly vzniklé metamorfózou sedimentů jsou pararuly. Vyznačují se rovnoběžnou stavbou (břidličnatostí), která může mít různý vnější vzhled. (Zrnitá s nevýrazným usměrněním slíd, plástevná se souvislými slídovými pásky, okatá s čočkami světlých nerostů, stébelnatá atd. Kamenné zrno mají jemné až hrubé. Barva ruly je světle šedá, šedá, tmavošedá, žlutavá, hnědá až do červena. Od granitu se rula liší zbřidličnatěním (plošným uspořádáním minerálů kolmo na směr tlaku). Má rovnoběžně proužkovitý vzhled, v kterém se střídají světlé proužky křemene a živců s tmavšími proužky slídy - zvláště biotitu. Velmi pevné, nezvětralé ruly se místně používají jako stavební kámen. Používá se ve stavebnictví na schody, chodníky, obklady budov, interiérů i exteriérů.
 • Gneis

  Přírodní rula Gneis - nabídka produktů z kamene - Balkánské ruly Gneis
 • Kamenné obklady a dlažby - realizace a ukázky

  Ukázky hotových projektů z přírodní Balkánské Ruly. Podívejte se na ukázky realizací našich hotových projektů a realizace obkladů, staveb a dlažby z přírodního kamene z Balkánské Ruly Gneis.
 • Přírodní kamenné dlažby

  Nabídka přírodních kamenných dlažeb z Balkánské ruly Gneis o interiéru i exteriéru
 • Přírodní kamenné obklady

  Nabídka přírodních kamenných obkladů z Balkánské ruly Gneis do interiéru i exteriéru
 • Přírodní kámen - obklady a dlažby

  Kamenné obklady a dlažby z Balkánské ruly. Balkánská rula Gneis je přírodní metamorfní skála, která se vyznačuje vysokou pevností a odolností. Má přirozenou robustní protiskluzovou plochu a je vysoce odolná vůči změnám teploty. Jedná se o velmi pevný a ušlechtilý přírodní materiál se skvělými vlastnostmi pro použití v interiéru i exteriéru. Rula a její přirozené fyzikální a chemické vlastnosti granátu zaručují dlouhotrvající a estetické výsledky při venkovním i vnitřním využití (obklady, chodníky, podlahy). Přírodní kámen Gneis je vhodný pro výzdobu a dekoraci interiéru i exteriéru rodinných domů, činžovních domů, firemních budov i kancelářských budov. Dodáváme také podlahy z materiálu Gneis dle přání zákazníka na míru. Máme na výběr podlahy Gneis v široké škále barev, velikostí a tlouštěk. Dovážíme přírodní kamenné venkovní dlažby na zahrady, chodníky a přístupové cesty, grilovací místa, parkoviště i nádvoří a atria. Místo, kde bude dlažba položena, určuje vhodný typ kamene Gneis, který si sami zvolíte pro váš dvůr, parkoviště nebo zahradu. Kamenné dlažby nabízíme v runých typech a formátech i barevných provedeních.
 • Rula Gneis

  Přírodní rula Gneis - nabídka produktů z Balkánské ruly Gneis
 • balkánská rula

  prodej kvalitní balkánské ruly a kamenných obkladů a dlažeb přímo z Bulharska. Široká nabídka obkladů a dlažeb v mnoha velikostech a barvách. Balkánská rula se dá použít jako zdící i stavební kámen a naše kameny jsou vhodné také na dlažby do domů, administrativních budov i průmyslových areálů. Rula má i další využití jako dekorativní kameny na skalku, ozdobný zahradní kámen k okrase jezírek, záhonů, grilovacích teras a dalších zahradních prostor.

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here