followers 1 popularity
2
following 1

followers  view all

following  view all

Groups
replicahodinkycz is not in any groups
replicahodinkycz

Vacheron Constantin Do hlavního počítače dětské dílničce ve svém New York City Boutique

Sep 14th 2015 at 5:31 PM

Někteří velkou novinkou pro malé hodináře: bylo oznámeno, že Vacheron Constantin, svět je nejstarší nepřetržitě provozovat hodinářství značka, bude sdílet svou moudrost s další generací hodinářské hrdinů. V sobotu 25. dubna 2015, bude Vacheron Constantin uspořádá dětský workshop na svém butiku v New Yorku jako součást Madison Avenue nejlepsi repliky hodinek Week. Mladí návštěvníci budou vyzváni, aby proniknout do 260 let zkušeností, mají odpověděl jejich otázky a možná dokonce mají své srdce nastavit na cestě k kariéru v průmyslu.

Hands-on workshop povede instruktor od severního amerického institutu švýcarského hodinářství a děti budou mít možnost naučit se základy toho, jak mechanické hodinky funguje a dokonce dostat šanci, aby se a vzít domů jejich vlastní hodiny!

Z osobního hlediska je to velmi vzrušující zpráva. Jako hodinář vědomi znepokojujícího nedostatku kvalifikovaných dělníků v průmyslu, jsem přesvědčen, že podpora mladých lidí, aby zvážila horology jako kariéra je nanejvýš důležité. Byl jsem už dvacet let, když jsem se rozhodl trávit svůj čas studiem čas. Začal jsem svou cestu jako akademický, tak často, jak to jen šlo náročné knihy, časopisy a články blogu. Tam byl žádný zjevný způsob, jak pro mě, aby získali praktické zkušenosti. Tím, že studuje historii horology, přišel jsem ocenit dovednost, řemeslo, a úroveň závazku, který požaduje disciplína, jsem se stal závislý a rozhodl se trénovat profesionálně; to, co následovalo, je prospěšný a nekonečně náročné kariéry.

Tvorba stejný druh teoretické informace viditelný a dostupný pro děti by bylo skvělé, ale dává dětem možnost seznámit se horology v praktickém prostředí z reálného života experta je ještě lepší. Nemohu dostatečně zdůraznit, jak důležité by to mohlo být Hodinářství jako průmysl, a na jednotlivce, kteří mohou mít prospěch z ní. Ne všechny děti se učí z knih nebo přednášek; spousta Potřebuji se dostat ke rvačce s nástroji, kovu, fyzického problému, aby si jejich hlavy kolem něj. Některé z největších vynálezců v historii tak učinili na intuici. To je to, co sezení jako by to mohlo objevit. A to je triumf na makro a mikro měřítku.

Většina dětí viděli hodinky a pravděpodobně brát za samozřejmost jako užitkové zařízení (mnozí dospělí jsou stejné). Ukazuje dětem tajemství, které leží za voliči ve věku, kdy jejich mysl jsou dostatečně zatím stoupat s úžasem dává perfektní smysl. Vzpomínám si, jak jsem se cítil, když jsem poprvé si uvědomil, kopie hodinky breitling co se děje, euforii, když to všechno dávalo smysl, pocit úspěchu, když jsem upustil vyvážení kola na místo poprvé a viděl hodinky ožívají před očima. Já si jen představit, jak moc smyslu, že by se měl na mě jako dítě. Mechanických hodinek je vzrušující pro svou komplexností a pohybu. Jazyk času je ten, který je třeba se naučit, a jak víme, nejlepší způsob, jak se naučit cizí jazyk, je začít mladý.

Podstatnější je, že hodinky jsou logické automaty. Zdá se, že mít duši, protože láska, péče a pozornosti, která jde do jejich vytvoření, ale fungovat, protože každý komponent dává smysl. Děti jsou často schopni vidět jasněji a rychleji než dospělý, protože jsou schopni lépe zabývat se s problémem po ruce, spíše než nedobrovolně drážkování uvedený problém do širšího kontextu světa. Z tohoto důvodu (a opravdu, protože to zní jako naprosto úžasné den ven pro celou rodinu), na Vacheron Constantin Dětský Workshop je jedním z vrcholů hodinářské kalendáře (pokud buď máte děti, nebo počítat můžete adekvátně zamaskovat sami jako jeden).

Jak úspěšná tato událost bude bude do značné míry záviset na schopnosti hostitele, aby se zapojily své mladé publikum, ale pochybuji, že to bude příliš mnoho boje. Mechanické hodinky jsou vizuálně a intelektuálně fascinující. Pokud dítě chce, aby se zúčastnili akce, pochybuji, že on nebo ona bude zklamaný s tím, co si z této zkušenosti. Viděl jsem malé děti bavit celé hodiny s holí. Jsem si docela jistý, že mechanické hodinky bude poskytovat dostatek intriky držet jejich pozornost.

Workshop se uskuteční v sobotu, 25. dubna 2015, od 10 do 2pm, na Vacheron Constantin Boutique, 729 Madison Avenue na 64. ulici v New Yorku, New York. Můžete se obrátit, kdykoli budete chtít mezi tyto hodiny, ale dejte jim vědět, že vy a vaše mini-mikro-mechanik se zúčastní. Spojte se s VC, a to buď prostřednictvím e-mailu je na rsvp@vacheron-constantin.com, nebo na telefonním čísle Daniel Adamse na 212-891-2307.

Tam bude hry, aktivity a občerstvení, stejně jako vzácnou příležitost vidět za zavřenými dveřmi často high-end švýcarského hodinářství. Pokud jste v New Yorku v té době a vaše dítě má zájem na mechanických pronásledování - nebo pokud si přejete, aby ho nebo ji učinit první kroky do říše horology v jednom z všech dob velikány - pak by to mohlo být událost Nechcete, aby si ujít! rolex hodinky kopie

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here