followers 1 popularity
2
following 1

followers  view all

following  view all

Groups
replicahodinkycz is not in any groups
replicahodinkycz

Givenchy SEDMNÁCT WATCH

Sep 7th 2015 at 12:19 AM

Riccardo Tisci představuje GIVENCHY Seventeen: první v nadcházející sérii nových Givenchy hodinek. Každý styl v kolekci hodinek je pojmenována po prvočíslo. nejlepsi repliky hodinek Tajemné ale výkonné, prvočísla odráží estetiku světa Givenchy.

První hodinky, které mají být zavedeny odkazuje na Riccardo Tisci je šťastné číslo. Givenchy Sedmnáct ukazuje odvážné architektonické linie s silnými grafickými prvky. Ale jeho propracované detaily a jemnou strukturou, aby to unisex hodinky hrát s mužský a ženský. Dualita měkkých a tvrdých prvků a kontrast zakřivené hrany vytvořit dynamickou rovnováhu a jedinečný design.

Vyrobeno z oceli a safírovým sklem bydlení nerezové švýcarské vyrobený quartz, Givenchy Seventeen má pozlacené podrobnosti o korunu a spony spolu s luminiscenční vintage vypadající indexy. Jako mnoho o všestrannost jako kvalita, každý hodinky je dodáván s výměnnými popruhy: koženém provedení s nerostnými hranami a nylon gros obilí verze NATO. kopie hodinky breitling

K dispozici v šesti barevných kombinacích různých případů a číselníky, včetně černé, antracitové, červené, zelené, oceli a zlata, bude sedmnáct bude prodávat výhradně ve vybraných specializovaných obchodech a Givenchy obchodech po celém světě.

Givenchy, která byla založena v roce 1952 Hubert de Givenchy, je mezinárodní luxusní dům známý pro své Haute Couture, ready-to-wear a příslušenství "kolekce pro muže a ženy. Od roku 2005, Riccardo Tisci byl kreativním ředitelem dámské Haute Couture, ready-to-wear kolekce a doplňky "(rozšířena i na pánských oděvů v roce 2008). Kroucení kódy domu, které jsou v pohodě šik, střízlivost, ženskost a aristokratický elegance, Riccardo Tisci dodává tmavé romantismu a smyslnost. Vytvoří siluetu kombinující čisté linie s grafickým strukturou. Pravda K domu tvůrčí dědictví a ducha, Riccardo Tisci přináší název Givenchy do dnešního světa během promítání do budoucnosti. rolex hodinky kopie

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here