followers 1 popularity
1
following 1

followers  view all

following  view all

Groups
replicahodinkycz is not in any groups
replicahodinkycz

Watch Shootout: IWC Ingenieur 40mm 3239 vs. Omega Seamaster Aqua Terra 8500

Oct 10th 2015 at 11:24 PM

Protože jsem se stal závislých repliky hodinek aaa kolem přelomu tisíciletí, jsem strávil hodně času studoval sledovat fóra a stránek věnovaných sledovat recenze. Vzal jsem si hodně užitečné, ne-li odborník v oblasti vzdělávání nebo vhodně strukturované informace, podél cesty. Jedna věc, kterou jsem našel sám sebe stále více zajímají o byly srovnání hloubkové vs. dívat na hodiny B. To však neznamená, že osoby samostatně výdělečně-recenze hodiny není jejich výkonnosti nebo pozice. Budou jistě poskytnou spoustu užitečných informací, a docela dobrý živé obrazy nových modelů, potenciální kupci jsou obecně objektivní názor. To je důvod, proč se mi líbí, že srovnání ještě zajímavější je, že pokud jste zvědaví sledovat, je pravděpodobné, že již může mít vlastní podobně cenově / druhý výrobce konkrétního modelu, který zajišťuje informace z hodinek smysluplnější kontext. Tak jsem se rozhodl použít můj sice skromný o tom, aby vám jednu takovou srovnání, by vám záleží, aby si ho přečetli.

 

Watch Shootout: IWC Ingenieur 40mm 3239 vs. Omega Seamaster Aqua Terra 8500 ano, proč Aqua Terra? No, v první řadě, tyto hodinky pocházejí od výrobců se stejným rodokmenu, a oba jsou součástí větší skupiny: IWC pro Richemont a Swatch Omega. Za druhé, tyto hodinky byly vytvořeny a jak jsou ve skutečnosti považován za go-kamkoliv, dělat cokoliv, hodinky, také často odkazoval se na jako pokoj pro beach-to-setkání. Za třetí, jejich MSRPs jsou ve stejné ballpark, kde je možná IWC 15% dražší. Za čtvrté, ale jsou také velmi podobné velikosti. IWC je 1,5 mm menší průměr měřit, ale to je také korunovační stráže, které tvoří přítomnost zápěstí téměř totožné. To není jen tloušťka, ale o tom později. Zejména, toto srovnání je kapitána Watch. V ideálním případě by to být obyčejný bílá verze výzvy, ale já v současné době nemají vlastní jeden z nich. Nemám rád jiní dělají, dát známky na různých faktorech, jako hodiny akumulovat výsledky může mít nějakou informativní hodnotu, ale všechny důraz na tyto aspekty je jiný, takže i kdyby někdo souhlasil s hodnocením, výsledek může být zcela odlišný. Nicméně, budu přednášet vítěze, nicméně arogantní to zní pro každou položku - takže k vašemu prospěchu a radosti.

 

Upřímně řečeno, já prostě nejsou zahrnuty v této části, protože všechny obsáhlé recenze pohled začne balit, a já nechci, aby vám krátkou změnou, milý čtenáři. Nemám moc co říct, protože jsou to balíky dva až standardům společností na levné (ER), non-limitovaných edicích. Oba slouží účelu poskytuje dostatek ochrany během přepravy a poskytnout měřítko prezentaci, zatímco doma. Umělá kůže lepenka Omega a syntetické potažené dřevo IWC, ale IWC box je o něco více elegantní a cítí se silnější, i když předpokládám, že nikdo by hrál pod vysokým napětím mnohem lépe než ostatní. Obdržíte povinné brožury a záruční list, ale ne certifikátu chronometru COSC. Omega nabízí pouze jeden požadavek, když vlastní standardy kvality IWC přesahující srpna Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres, takže jsou ani jeden z úředně ověřeným chronometru a ještě méně úředně ověřenou Neuvěřitelné chronometry bez ohledu na "superlativ" může znamenat. Omlouvám se, jsem prostě nemohl odolat pokušení.

 

Je to bezpečné říci, že oba případy hodinek stavět bohatou historii podniku, ale je to téměř jediné, co mají společného. Omega případ je dokonale rostlý podpis lyra oka této společnosti. Střídající se oprášil a leštěné povrchy jsou dobře vyvážené, doplněné případě, akorát a kvalita provedení a pozornosti je vynikající v této cenové kategorii, a asi tak dobré, jak se můžete dostat (relativně vzato) masově vyráběné hodinky.

 

Poměrně silný safírové sklo je mírně konvexní, a završuje pohled shora rozsah, nabízí zkreslený pohled na Dial doslova libovolného úhlu. Oboustranná Antireflexní vrstva je nejlepší třída, musíte se obrátit se dívat skoro ani vidět odraz a v některých zatáčkách dělá krystal zmizí úplně. Tam je také žádné barevné odstíny do ní. Průhledná skořápka zpět je mírně zvýšená ploché safírové sklo, s dobrým výhledem z dostatečně připraven pro podnikání. Omega až dvou jarních barelů označeny jako "barel jednoho" a "barel dvou" bořili domácí zprávy. Existují tři důvody, proč jsem obvykle nemají rádi pomocí případových zády. Za prvé, které nabízejí nějaké dobré zábavy pro ty příležitosti, kdy sami najít nečinně čekat, aniž by cokoliv číst. Za druhé, jsem si všiml, že hedvábná hladkost krystalu je pohodlnější zápěstí než téměř jakýkoli kov. Za třetí, je automatické hodinky, to je perfektní vizuální podpora by se chcete vysvětlit nezasvěcené, co je automatický pohyb.

 

Koruna je prostorný, podepsal Omega logo, a polo-embedded případě jedná koruny stráž druhů. Montovaný koruna je jediná věc, ve které dva případy hodinky jsou téměř totožné: oba jsou dobré velikosti, plně rýhované grip, ale bez nepříjemných hran, a oba poskytují stejný hladké a svěží, s tím správným množstvím hmatovou zpětnou vazbou. Švýcarského hodinářství, v celé své kráse. IWC je mnohem spartánský případ, s jasnou převahou kartáčovaného povrchu, s důrazem na nástroj pro zobrazení povahu Ingenieur. Crystal v této ploché, tak dobré - nebo možná dotykový lepší - anti-reflexní vrstvou.

 

Zadní kryt je obvyklé oceli problém známý z dřívějších modelů Ingenieur. Funny dost linka, který začal život a vyšlo najevo, že velmi anti-magnetické, to je jediný model nové řady, což je to, že nemovitosti. Koruna stráž je vítaným doplňkem jako předchozí modely byl zcela jasně vystupující koruny, který dělal je zranitelný (i když jsem neviděl žádné empirické důkazy, z toho vlastně způsobuje problémy). Případ je podstatně tenčí než Omega (viz informace na měřitelné), pokud máte na sobě nějaké dlouhé rukávy, vždy můžete být připomenuto, že máte na sobě hodinky. Místo Ingenieur je schopnost zmizí, když to skutečně chcete nebo potřebujete, aby ji používat. A to je pravděpodobně hlavním důvodem,

 

Oba měřidla jsou bílé, i když Omega volá jejich "mléčného skla stříbro". Bulgari a Cartier jsou další dva pachatelé, kteří dělají totéž, ale pro mě jsou celé bílé. Hodinový index v obou případech Omega trasy jsou bílé zlato, zatímco IWC neříká nic materiálu. Rozdíl je v tom, že Omega indexy jsou ve tvaru šípu, šíp-head rýmovat a minutová ručička. Nicméně, hodinová ručička chybí svou hlavu, která trvá trochu zvyknout, ale není to jediná Omega tak určit. Myslím, Omega se domnívá, že tuto část jejich dědictví. To je jistě oddělen AT vzhled, stejně jako vertikálně drážkovaným teak číselník, které mohou vypadat výrazně lišit v závislosti na úhlu světla. Jedinou remcání s tímto komunikátorem je spousta textu - šesti linek, pokud jste počítat logo Omega. To je jistě zajímavý komunikátor, a já se často přistihnu při pohledu na číselníku pro žádný dobrý důvod jiný, než své kráse.

 

IWC šel hodně robustní - někteří by se dokonce říci průzkum - přehlídka, na náměstí hodinu markery a plot s rukama, stejně jako indexy a ruce v leštěné hladké zrcadlového lesku. Číselník je odstupňována jednoho, dávat to na nějaké dobré hloubku. Částka Text dialer je přesně to, co by to mělo být: výrobce a rodné město hodiny 12, a model 6. Jsem v táboře, který říká, že méně psaní hraje lépe (například, Patek Philippe - Ženeva), ale v tomto případě nemůže žádat IWC jen kapka výrazný INGENIEUR protínají s bleskem ( odkaz na anti-magnetických vlastností). Je to už asi od prvního IWC hodinky byl zahájen v roce 1955. Musí být nejdůležitější věc v této položce přečíst. Tyto dvě hodinky jsou asi tak dobré, dostanete. IWC ruce shodit světlo, jak toho dosáhnout, zatímco lesklé tmavě modrá v rukou Omega zajistit Kontrast vytočit dlouho do večera. Jas je špatný zklamání v obou případech. Po asi hodinu ve tmě, oba jsou prakticky k ničemu. Ingenieur zelená Lume vše je ale pryč, Omega přímo na vás zesměšňovat modré placebo ještě jasně viditelné označení hodin, ale není nic, co nechal v rukou. hodinky repliky sk

 

Oba náramky mají tři in-line připojení, středové odkazy na Omega Seamaster Aqua Terra leštěné a kartáčované jiný. Mějte však na paměti, která spojuje standardní Omega Seamaster Aqua Terra jsou oprášil leštěné strany. Odkazy jsou drženy pohromadě třecími čepů limitován šrouby, všechno ve všem velmi bezpečné systému, pokud jsou šrouby pevně obrátil. Změna velikosti náramku s pohodlí vašeho domova vyžaduje hodinářské nástroje, dobré oko a pevnou ruku, ale to je v žádném případě nemožné. Ingenieur náramek, podle návrhu hodinek, existuje více organicky integrovány a soukromé dimenzování systému (o tom více níže rozmanitosti) je postup hračkou. Omega podepsala motýla tlačítka zámek uvolňovací na obou stranách. IWC podepsal fold-přes sponu, má také dvě tlačítka uvolnění. Obě jsou stejně bezpečné, ale zpravidla přednost složit přezky jejich snadné použití,

 

Když byl odhalen Ingenieur 3239, mnozí přivítal návrat plánovaného Ingenieur třetí generace zaslouženě slavný Gerald Genta, a byl propuštěn v roce 1976, v době známo (alespoň ve švýcarském hodinářský průmysl) než "křemenné krize". Nesouhlasím. To Genta je Ingenieur měl ostré hrany, to mělo přes případě oka náramek téměř cokoli, organicky pěstovaných, neplánuje. Bylo obuškem ruce, hodina indexy a low-key klid elegance Popírat jeho nástroj pozorovat divokou zvěř.

 

Změna modelového roku 2005 byl silný odklon od úhlové, Royal Oak-jako případ. Přestože se zachovalo pět otvorů v konstrukce rámu cue, které již nepracují pro jakýkoli účel: Genta se Ingenieur byl šroubované-in rám, a proto je zapotřebí otvory. 2.013 rovněž zachovala otvorů zbytkový vlastnost: jsou asi tak užitečné jako zadní nohy kosti velryby. Lomené koruna stráže přidat druhou část definice. Z výše uvedených důvodů, celkový styl hodinek, bez ohledu na to, jak mnoho nebo málo, ve skutečnosti, to se podobá Ingenieur SL, je v souladu s jazykem, více úhlové, ale stále nenápadnou elegancí a vyzařuje germánského no-nesmysl funkce pro které IWC nejlepší příspěvek éra křemen krizí modely jsou známy.

 

Omega Seamaster Aqua Terra je také založen na různých designových prvků půjčil si od starého omegas, přidává některé čerstvé ty, jako svislých drážek číselníku a okno data lichoběžníkový tvar. Neříkám, že tyto faktory nefungují dobře dohromady, je to jen, že hodiny - zejména ve srovnání s Ingenieur - budí dojem něčeho dal dohromady tvoří výbor, jehož úkolem bylo vytvořit dav-Pleaser, který je oblečení, sportovní a potápěčské hodinky v jednom. Omega ve cti, budou skutečně dosáhnout cíle. I když nemám výrobní údaje k dispozici, je to můj názor alespoň jejich druhý nejpopulárnější po současného modelu Planet oceánu, ne-li nejoblíbenější.

 

Nejsem hodinář, takže myslím, že to je jediný bod vyškolený uživatele pohledu. Omega Seamaster Aqua Terra je nyní vyzkoušené a osvědčené 8500 pohyb. Poskytuje výrazně delší výkonovou rezervu (viz tabulka výše), což znamená, že když dáte hodiny se v pátek v noci, je to pořád tikají přišel v pondělí ráno. Ingenieur je velmi schopný a udržitelný ETA 2892-A2 hnutí, které je rozhodnutý výhoda, že příslušný hodinář by pravděpodobně moci sloužit to mnohem méně, než jste omega-certifikovaným servisním střediskem by také mohla účtovat 8500 je, pokud vím, kterou vypracovala IWC, ale já neměli prostředky k určení podrobnosti a IWC demonstruje rozsah práce je. Co out-of-the-box přesnosti, IWC má vynikající pověst, ale v posledních deseti letech, Omega je celkově skoro přilepená s nimi a celou řadu nepřímých důkazů a mé osobní zkušenosti ukazují, že jejich 8500 podnikání je vynikající dlouhodobá stabilita.

 

Mějte však na paměti, že jsme pravděpodobně bolestivé vlasy tady, rozdíl mezi přesností dlouhodobé porazit Omega po dobu několika sekund, jsou-li obě činnosti řádně regulovány. Omega je také pohodlí nezávisle nastavitelné hodinové straně, když časové pásmo změny jednodušší, dochází ke ztrátě rychle nastavení data. Konečně se dostáváme k ožehavé téma vnitropodnikové vs. externě pohyby. Ať už je váš osobní názor může být, to je fakt, že IWC nemá žádný pohyb in-house, který by Ingenieur je dost štíhlý kryt. Pak znovu, pohyb Omega 8500 nevejde přiměřeně odolné vůči vodě a jinak robustní 10mm případ.

 

OEM náramky, hodinky a hodiny ukazují stejné množství všestrannosti v případě Ingenieur trochu větší pravděpodobností k módní-vědomé konci spektra, a to především kvůli jeho tenčího profilu. Černý ciferník verze není předmětem týkají stejné spektrum, posunul směrem k trošku formální. Omega Seamaster Aqua Terra, s přihlédnutím k jeho odvážném designu má malou výhodou je sportovní konec spektra. Ale když začnete hledat v jiných popruhy / náramky, obrázek nebude měnit se docela podstatně. IWC je hlavní výhoda vlastní náramek pro rychlou výměnu systému *, takže změna je jednoduché a bezbolestné, s použitím jen pár párátka. IWC obsahuje dva mosazné kolíky pro tento účel, ale já jsem použít pouze párátka - jsou téměř vždy po ruce, a aby se celá věc ještě více zábavy. Nicméně, toto velmi systém znamená, že majitel je omezena na možnosti stanovené výrobcem pásu. V našem případě, v době psaní (říjen 2013), jeden z černé gumy popruh s pin sponou. Bylo by hezké mít na výběr alespoň jedné látky / kevlaru a jeden koženým řemínkem. Omega Seamaster Aqua Terra je standardní výstupek šířku 20 mm a široká škála OEM pásů a náramky, a to jak co se týče tohoto modelu, nebo jiných Omega modelů. A samozřejmě, je téměř nekonečné možnosti, které nabízí výrobci Strap / náramků třetích stran.

 

Ekonometrian jsou nejméně pět známých a přijaté způsobů, jak měřit hodnoty značky, s měnícími se stupni přijetí a rozlišení. Lámání, že se na jednotlivé modely hodinek a je pravděpodobně obtížné dosáhnout a poněkud zbytečné. Pokud jde o pověst jde, průměrný člověk je mnohem více pravděpodobné, že jste slyšeli o Omega jako IWC. Na druhé straně, se dívat nadšenec pocítí pravděpodobně IWC být o něco vyšší, než je celková postavení mezi skupinou luxusních hodinek. IWC je také jemnější dva důvody. Za prvé, bude Omega dělat desetkrát více, než IWC hodinky - 750.000 kusů v roce 2012 na 75,000 * - a za druhé, IWC je pánský "jen dívat značka je tento druhý bod je plus nebo mínus závisí na úrovni emancipace a odvahu, aby otevřeně přiznat, že kontroverzní preference. . Pro mě je to velké plus, a že jsem najednou ztratil většinu čtenářů na něžné pohlaví a předložen sebe k terminálu veřejné kamenování. Pokud jde o hledání popularita ** je nějaký náznak, Omega Seamaster linka je na druhém místě Rolex Submariner, zatímco nejvyšší-zařadil IWC linka je Pilot, v poloze 14. Ačkoli je doporučená cena rozdíl je pouze asi 15% ve prospěch Omega, autorizovaní prodejci mají tendenci být velkorysejší slevy také Omega nabízí záruku čtyřletého na všech hodinek 8500 hnutí proti IWC .. dva roky Z hlediska dalšího prodeje hodnotu, IWCs obecně lepší, ale to se mění poměrně hodně v závislosti na modelu. A samozřejmě, již dříve projednával otázku vs. domu obchod se smíšeným zbožím s Omega má jasnou výhodu. Všichni ve všech,

 

Může, ale nemusí si všimli, ale zatím, na základě osmi kritérií, body závod je kravata. To určitě nebylo úmyslné, jen jsem počítáno skóre sám sebe, jak jsem se napsat tento odstavec. Kdyby se mě někdo zeptal, který z těchto dvou hodinek koupit takový do-it-vše z jednoho kusu, na základě objektivního zhodnocení vlastností a hodnotu za peníze, tak bych mít téměř jistě naznačují, Omega Seamaster Aqua Terra.

 

Ale ... Ano, tam je vždy, ale není tam? V každém případě, podle mého názoru kolekce se skládá ze šesti až deseti kusů, se jednoznačně upřednostňuje sportovní ocelové hodinky. Jednou za rok, roční kolekce pupek-hledět - nebo někdy více než jednou za rok, v závislosti na tom, jak rychle se moje změny kolekce - jsem hrát trochu osamělý datum hra, výfuk, který hodiny jít a v jakém pořadí, kdybych chtěl, nebo by neměl být nucen ukončit svoji činnost. V případě, že zbývající dva by být Omega Seamaster Aqua Terra 8500 a IWC Ingenieur, subjektivní volba by Ingenieur, z důvodu jeho designu, použitelnost, univerzálnost a celkový dojem. replika hodinky cz

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here