oyunuoyna

Subway Surfers

Sep 5th 2015 at 6:51 AM

Subway Surfers – Katil Aşina Bir Oyun Maymunlar

Subway Surfers sonsuz koşucu türü bir oyun Danimarka geliştirme şirketi, Kiloo tarafından üretilir. Oyun Jake, kolluk uzakta çalışan genç yaramaz bir çocuk vardır. Oyun etkileyici grafikleri, karakter seçenekleri geniş bir seçim var, ve çok iptila – vakit geçirmek isteyenler için idealdir.

Kiloo SOOMLA Metroya Binmek Gerekir

Subway Surfers SOOMLA var LevelUp, Profil ve Mağaza tarafından sağlanan tüm özellikleri içerir. Bu özellikler açıkça görevler (LevelUp), Facebook bağlantısı (Profile), ve oyun store (Mağaza) aracılığıyla görülür.

Sonuç olarak, Metro Sörfçü SOOMLA açık kaynak SDK kullanılan, biraz para kurtardı, zaman, büyüyen SOOMLA topluluğu katıldı, ve hala Google Play 15 milyon indirme ulaşmıştır. Geliştiriciler açık kaynak kodlu gitmek yoludur bunlar bir oyun yaratmak cesur dikkat çekmek için büyük bütçeler – bir kez daha gerek yok. Hala şüphelerin var mı? Hadi SOOMLA kaynakları özellikleri oyunda kullanılan oluşturmak için sağlanan nasıl derinlemesine bir Metro Sörfçü görünüm alır.

Subway Surfers Misyonlar

Subway Surfers içinde MissionsMissions SOOMLA var LevelUp SDK için mükemmel bir yerdir. LevelUp geliştiriciler görevleri, seviyeleri, misyonlar, ve sıralı hareketi oluştururken hayat kolay bir oyun gelecek için bir seviye yapmak için fırsat sağlar. Özellikle için Subway Surfers, her bir kale gibi “200 paraları Toplamak” ya da “Atlama 20 kez” bir örnek, bir kapı, bir durum olmalı araya geldi sipariş geçmek için yeni bir seviye veya davanın Subway Surfers için yeni bir “görev” için açtı. Bir “tamamlandı kullanıcı” bir ödül alacaksınız. görev Bir ödül herhangi bir sanal madde Tek bir Kullanım veya Ömrü İyi ödül x3 Puan Çarpanı olurdu misyonu burada gösterilen durumda – Hayat bir Zaman İyi olabilir de dahil olmak üzere.

Geliştirici hedeflerine bağlı olarak, LevelUp uygulamak için birden fazla yolu vardır. Burada bir grafik geliştirici bir Metro Surfers misyonlar için kullanılan gibi bir işlevsellik, tasarım için seçebilirsiniz bir yol gösteren.

 

http://www.subwaysurfers.gen.tr

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here