followers 1 popularity
2
following 1

followers  view all

following  view all

Groups
replicahodinkycz is not in any groups
replicahodinkycz

Glashütte Original PanoMaticInverse automatické hodinky

Oct 9th 2015 at 2:08 AM

Glashütte Original 2014 bude konečně vydat novou verzi slavného PanoInverse XL z roku 2008 s názvem PanoMaticInverse.iwc hodinky replik Koncept je stejný dnes, jako to bylo v roce 2008, a je ten, který byl následován dalšími značkami, jako je Arnold & Son s jejich TB88. "Zpětného" část názvu odkazuje na skutečnost, PanoMaticInverse číselník hodinek má vypadat jako to, co je obvykle na zadní straně hodinek - s typickou Côtes de Genève úpravy a kyvadlem.

To dělá pro zajímavý hybridní konstrukci volbou je směs prvků, které byste normálně najít na číselníku hodinek a vzhled pohybu. K tomu, Glashütte Original nutné vyvinout zcela nový rodinný hnutí, které pokračuje v novém Caliber 91-02. Na rozdíl od ručního vinutí hnutí v původní PanoInverse je 91-02 je automatická - takže je součástí kolekce "PanoMatic".

42 mm široká, jedná se o "plné velikosti" Glashütte Original "Pano" hodinky, které byla snížena na 40 mm široký pro některé modely, i když mám tendenci preferovat 42 mm šířka případ. Hnutí má rezervu chodu 42 hodin a obsahuje mimo displej pro čas a sekundy a "panorama Date" displej, což je to, co se nazývá Glashütte Original datum jejich velkými okny. Sledujte předchozí PanoInverse používá tento prostor pro ukazatel výkonovou rezervou. Zahrnutí okna datum je ceněn, ale něco ve mně pocit, jako kdyby průchod linky do okna je trochu kruté - jako by se nějaký druh okna nebo zkosenými hranami by bylo hezké.

Číselník je dodáván s šrouby a rubíny černěná ocel ukazuje mnohem být součástí hnutí. Mám pocit, že tyto prvky jsou nejen dekorativní, ale to by mě nepřekvapilo, když některé z nich byly. Samozřejmě, bod celého hodinek je kolo saldo a výfukem shromáždění volbou. Vyrábějí se v plném Glasshute původního režimu s jemné nastavení systému s dvojitým husím krkem a kohout bilance ryté ručně. Velmi dobře udělaná a radost se dívat.

Na zadní straně je další PanoMaticInverse safírové sklo s automatickým rotorem na názoru, že tato krásná Glashütte Original logo a 21k zlato hmotnosti. Dokončit hnutí je stejný jako číselníku, tak tam je pěkný vzhled bezchybný mezi nimi, že mnozí ocení.

Pro rok 2014, bude mít dvě verze Glashütte Original PanoMaticInverse. Nejluxusnější model je dodáván v červeném případě, 18k zlato, zatímco Glasshute původ také ocelové verze (naštěstí). kopie hodinky

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here