followers 1 popularity
2
following 0

followers  view all

Groups
lifangxiang is not in any groups
lifangxiang

FİFA 2016 Demonstration Sürümü Çıktı -- Demonstration İndir -- FİFA 2016 Tüm Özellikler

Oct 25th 2015 at 10:59 PM

oyunu FIFA'nın demosu Eylül'ün ilk haftası yayınlandı. FIFA sixteen olarak piyasaya sürülecek olan oyun birçok yeni özelliği ilk kez oyuncularla buluşturuyor.

FIFA 2016 futbol oyunu serisinin twenty three. oyununa ait olan "demo" sürümü yayınlandı. İlk olarak Yeni Zelanda'da oyuncular ile buluşan fifa 16 coins demonstration sürümü PSN üzerinden dağıtılıyor. İlerleyen saatlerde ise diğer ülkeler için demonstration sürümünün aktif hale getirileceği söyleniyor. Demonstration sürümünün aktif edileceği ülkeler arasında Türkiye de var.

Eğer PLAYSTATION 3 veya PS4 kullanıyorsanız, Fifa sixteen demonun ülkemiz için de yayınlanmasını beklemeden, Yeni Zelanda PSN'i üzerinden bir kullanıcı oluşturarak Fifa sixteen demoyu hemen indirme şansına sahipsiniz.

Deneme sürümü özellik kısıtlamalı fakat tam sürümünü satın aldığınızda tüm özellikler aktif hale gelecek. Popüler futbol oyununun yeni sürümü ise 22 Eylül 2015 tarihinde raflarda olacak. FIFA sixteen, Ps 4, Ps3, Xbox One, Xbox 360 ve PC oyun platformlarında çalışıyor.

Daha canlı taraftarlar, futbolcuların yapay zekalarının duygusal olarak geliştirilmesi ve kadın futbol takımlarının eklenmesi oyuna gelen yeniliklerden birkaçı.

EA SPORTS ACTIVITIES FIFA, 22 Eylül'den itibaren App-store SM ve Search engines Play™'den ücretsiz olarak indirilebilecek.

Tüm dünya tarafından büyük bir ilgi ile beklenen FİFA 2016 farlılıklarla kullanıcılara sunulmayı hazır. Dünyanın durante çok oynanan konsol oyunlarından olan FIFA 2016; yeni versiyonu ile takipçilerini hayran bırakacağa benziyor. FİFA 2016 ''yıldız futbolcuların yüz hatları birebir yapılarak'' özel bir gerçekçilik efekti ile bambaşka bir boyuta taşınmış.

Aralarında Alex Morgan ve Abby Wambach gibi başarılı kadın oyuncuların ag yer alacağı twelve kadın futbol takımına oyunda yer verme kararı joe EA Sports, FIFA 2016'yı twenty five Eylül'de piyasaya sürecek.

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here