followers 0 popularity
0
following 1

following  view all

Groups
tutkumnet is not in any groups
tutkumnet

Dini Sohbet ve Odaları ve İslami chat

May 20th 2020 at 5:35 AM

 

Dini Sohbet ve İslami Sohbet

İslami sohbet ile kullanıcılarımıza en seviyeli sohbet sistemini sunmaktayız. İslami Sohbet dini değelerimizi ön planda tutarak Sohbet eden kıymetli ve kaliteli kullanıcıların tercih ettiği bir sohbet sitesidir. İslami Sohbet içinde aynı zamanda Dini Sohbet Odaları , islami oyun kanalları ve islami radyomuz bulunmaktadır. İnsanların birbirlerine asla saygısızlık yapmadığı ve seviyeyi asla elden bırakmadığı harika bir sohbet sistemidir. İslami Sohbet ile hemen sohbet etmeye başlayarak Söylediklerimizi bizzat yaşayın ve görün. İslami Sohbet sitesi sizlerle.

Seviyeli Sohbet ve Seviyeli Chat sohbet etmek için laçka ve aykırı durumlardan hoşlanmayan insanlara hitap etmektedir. Seviyeli Sohbet Odaları’da bu insanların bir araya gelerek Seviyeli Sohbet edebilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sohbet sitelerinin internet erişimi olan bütün insan çeşitlerine erişimi olduğu için arama kelimeleri ve arz talepler bu tarz kelime ayrımlarına uğramıştır. Ayrıştırılmış bu kelimelerde bu gün tanıtacağımız Seviyeli Sohbet kelimesi için Seviyeli Chat ve Seviyeli Sohbet Odaları sitemizde bu yazıda tanıtmış olacağız. Seviyeli Chat sitemiz yayın hayatına henüz bi kaç gün önce başlamış durumdadır.1 2 aylık kısa bir süre sonra arama motorları üzerindeki etkili çalışmalarımız ile geleceği yerleri bu süreçte hep beraber takip edeceğiz.

Seviyeli Sohbet Ne Demek ?

Seviyeli Sohbet kelime anlamı sohbet adabına uygun laubali ve laçka sohbetlerden uzak seviyeli chat yapmak anlamına gelmektedir. Peki bu laubalilik ve laçkalık nedir ?Sohbet sitelerinde insanlar giriş yaptıklarında maalesef ekranın arka tarafında sohbet ettiklerinin gerçek insanlar olduğunu unutabiliyorlar. İnternet aleminde olmanın verdiği rahatlıkla karşılarındaki insanlara istismar ve aşağılayıcı davranışları çağrıştırabilecek söylemlerde bulunabiliyorlar. Erkeklerin bayan kullanıcılara seviyesizce konuşmalar yaptığı ve rahatsız edici davranışlar içine girdiklerini de sık sık görmekteyiz. Seviyeli Sohbet Odaları bu tarz davranış ve söylemlerden uzak olan insanlar için açılmış bir sitedir. Seviyeli Sohbet etmek isteyen erkek ve bayanların bir araya geldiği Seviyeli Chat yaptığı Seviyeli Sohbet Odalarımızda Seviyeli olmak ilk kural ve şartımızdır.

Seviyeli Sohbet Odaları Kuralları Nelerdir ?

Seviyeli Sohbet etmek için kullanıcılarımıza seviyeli olarak hizmet verebilmek için bazı katı kurallarımız mevcuttur. Bu kurallar sorgusuz olarak sunucudan ve siteden banlanmanıza neden olacaktır. Bu Kuralları sitemizdeki Kurallar sayfamızdan okuyup bilgi edinmeniz mecburidir. İlk kuralımız Seviyeli Sohbet kullanıcılarını en çok rahatsız eden konuların başında gelmektedir. Seviyeli Sohbet Odaları içine kesinlikle cinsel içerikli veya argo kelime ve ima bulunduran kelimelerle girmek yasaktır. İkinci kuralımız odalar içinde Seviyeli Chat yapan bayan arkadaşlarımızı tanışmak ve konuşmak için sık boğaz etmek, sıkıştırmak ve bunda ısrarcı olmak yasaktır. Üçüncü ve son kuralımız ise insanlarla iletişim halinde iken ima veya direkt kelime olarak argo veya cinsellik içeren konuşmalardan kaçınmaktır. Bu kurallara uymayanlar için sunucudan süresiz uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.

https://sohbetislami.site

 

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here