followers 0 popularity
0
following 0
Groups
mmoxbfifa16 is not in any groups

Interests

wow gold, ms gold,rs gold,fifa coins,nhl gold
mmoxbfifa16 | mmoxbfifa16

DarkScape je sandboxové MMO od tvůrců hry RuneScape

Sep 24th 2015 at 10:28 PM

RuneScape je velmi úspěšnou MMO hrou od studia Jagex, zasazující hráče perform fantasy světa, ve kterém může dělat všechno možné. Celý svět byl ale předem nastavený a hráči se pohybovali po liniích, které předem stvořili vývojáři. To se ale rozhodli změnit novou hrou DarkScape.Runescape gold

Ta cuando zachovává mnohé společné rysy s jejím předchůdcem, ať mluvíme to grafice, hratelnosti či izometrickém pohledu. Liší se však ve fungování společnosti. Zatímco v RuneScapu bylo předem nastaveno, že zde se hráči mohou a zde zase nemohou navzájem zabíjet, tak v DarkScapu to ben rozhodují hráči. Dle jejich chování se rozhodne, zda město je či není chráněné, zda je tahle oblast zabezpečená či je zcela ponechána ve spárech banditů, informovali to ben vývojáři ve své tiskové zprávě.

Systémem by se in order to dalo přirovnat k DayZ. Hráči v DayZ jsou posazeni perform role, kterou cuando sami určí dle spolupráce s ostatními. Mohou se třeba seskupit s dvaceti lidmi, zabrat blízkou vesnici a vytvořit z . ní útočiště pro ostatní hráče. Zároveň ale mohou vesnici pouze vykrást a utéct, či se v ní zabednit a každého na dohled zabít.

Hra je v tomto ohledu stále trochu měkčí a celý svět je rozdělen na 3 zóny (málo nebezpečná, nebezpečná a vysoce nebezpečná), přičemž ani v jedné z . nich cuando nemůžete být jisti 100% ochranou. Hráči vás mohou zabít kdekoli, přičemž pokud in order to ve hře chcete někam dotáhnout, musíte vstupovat perform vysoce nebezpečných oblastí.

Vývojáři sami prohlašují, že hra je experimentální projekt, ve kterém chtějí hráče přinutit sami vytvářet svou společnost, s vlastními pravidly a hierarchií. H RuneScapem cuando ale stále zachová vá mnoho společného, včetně herního světa a bojového systému. Každý nový hráč ale perform hry vstoupí s čistým štítem a bude muset svůj charakter budovat od začátku.

Do DarkScapu můžete vstoupit se svým účtem z . RuneScapu s tím, že jakožto hráči jejich minulé hry získáte dvojnásobný prostor v bance, +50 percent XP a extra předmět, který vám zůstane po smrti.

 

DarkScape cuando můžete zahrát již nyní a in order to zcela zdarma. Hra vyšla pouze na PC.

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here