followers 1 popularity
2
following 1

followers  view all

following  view all

Groups
replicahodinkycz is not in any groups
replicahodinkycz

Bude IsoSpring ukrást klíště-Tick-Tick zápěstí Watch?

Sep 21st 2015 at 8:37 PM

isospring Zdá se, že je 2.014 rok oznámení pro revoluci náramkové hodinky repliky, jak ho známe. Některé z těchto pohledávek bude nějakou dobu trvat, aby prokázal (čti: smartwatches), ale jiní se zdají být opravdu objevování kousky pohybů, které tvoří mechanické zázraky, které známe a lásku. Přinesli jsme vám slovo první změny zde (se systémem Genequand o vyvažování kol), a dnes máme slovo náhrada za úctyhodného úniku - v IsoSpring.

Jak jste si mohou pravděpodobně být vědomi toho, tikající hluk slyšíte hodinky rozhodování pochází z interakce úniku, konkrétně o opakovaný kontakt mezi palety vidlicí a únikové kola. Pokaždé, když se saldo kolo změní směr, celá věc přijde k (dočasné) zastávky, a pak začne opět probudí, jakmile zůstatek kolo je v pohybu. Je zřejmé, že toto zastavení a spuštění není nejefektivnější využití energie uložené v sudu.

Jeden odhad z nejlepších účinnosti vidíme dnes od stávajícího systému dává věci na úrovni 40% - řadí k několika málo pojmů týkajících se účinnosti mechanických pohybů je Cartier je sci-fi inspirované ID dvě. Pokud tam byl způsob, jak zlepšit to, bychom samozřejmě dramaticky zvýšily výkonové rezervy, což by dělaly hodinky spolehlivé a mohla by pravděpodobně vytvořit prostor pro "těžší" komplikací. Jak to dopadá, můžeme také očekávat lepší přesnost stejně.

Tučně nový koncept, který může přinést významné zlepšení je založen na práci, která byla provedena na Švýcarský federální technologický institut v Lausanne (EPFL). Mají vytvořili důkaz konceptu (které váží 4 kg), který nahradí věci se zařízení, které volají o IsoSpring. Zjednodušeně řečeno, spíše než trhaný back-a-dále změny směrové, to má hladký pohyb elipsy.

Vzhledem k tomu, oficiální EPFL místo cituje, "náš prototyp váží čtyři kilogramy, ale my už se snaží miniaturizaci to tak, aby se vešel do náramkových hodinek, hodinářský průmysl vyjádřil velký zájem o projekt," řekl profesor Simon Henein, držitel Předseda Patek Philippe a ředitel Instant-Lab. IsoSpring se liší od kyvadla, spirálové-setrvačníku na, a ladičky, tři oscilátory používané v hodiny a hodinky, a místo se odkazuje na to jako "první koncepční změnu v mechanických hodinek v 200 let."

A zatímco věci jistě zní velice slibně, to je také v tomto bodě, že skutečný pojem stává mnohem těžší pochopit - jako rozvíjející se tým pravděpodobné, že si přeje, aby více přesné údaje v tajnosti až do jejich výsledky jsou chráněny patenty. Co však víme, je, že IsoSpring eliminuje potřebu úniku způsobem, který, jak Henein dá to, "byla přístupná až 18. století inženýry."hodinky repliky sk

Co také víme, je, že únik pracuje na základě konceptu pružnosti, stejně tak jako starobylé závěsu, ve které můžete použít kožený pásek, aby se kámen obrat v kruhu. Jak EPFL říká, myšlenka je, že pokud jste nahradit popruh závěsu je s gumičkou, kámen se nyní pohybují v elipse a její rychlost je již nebude konstantní. Na druhé straně, jeho doba nyní být konstantní, takže může být použit pro měření času přesně.

Když se věci dostat se pohybovat v eliptické vzoru, otevírá velmi přesné měření, protože hnutí má konstantní periodu. S vědomím, že doba umožňuje velmi přesné měření v průběhu času. A, jak se věci se tímto hladkým vzoru, stop-start je eliminován, což pro více efektivní přenos energie. Ale jak je to, že bude zbavit tradičních mechanických pohybů jejich tikání? Opět platí, že ne mnoho konkrétní detaily jsou známy v tomto okamžiku, ale nedostatek tikání bude jistě mít co do činění s konstantní, eliptické pohybu regulačního orgánu ráži je.

A zatímco IsoSpring je stále ve velmi rané fázi vývoje -, protože je ještě třeba miniaturizované aby se vešly do hodiny (první) a hodinek - mám pocit, že tohle je práce, která se bude pohybovat kupředu, as větší přesnost a lepší výkonovou rezervou jsou něco, co sledovat tvůrci neustále pronásledovat. A protože tato nová technologie je v přírodě opravdu mechanický, zdá se, v dobré pozici pro přijetí oběma průmyslu a milovníkům hodinek. Pro více informací o IsoSpring, můžete se podívat na tento článek. Chcete-li mi do očí, vypadá to, že některé velmi zajímavé vývoj je v pohybu. repliky hodinek zkušenosti

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here