followers 0 popularity
0
following 0
Groups
rastiniainamai is not in any groups
Rastiniai-namai | rastiniainamai

Rastiniai mediniai namai tinka kiekvienam

Dec 26th 2015 at 5:57 AM

Šiame informaciniame straipsnyje pakalbėsiu glaustai apie tai, kas yra rąstiniai ir mediniai namai ir jų naudą kiekvienam žmogui. Tokie rąstiniai namai yra gaminami labai ekologiškai, kadangi naudojamos tik natūralios gamtos medžiagos - rąstai ir mediena. Žinoma, jie yra apdorojami, kad būtų ilgaamžiški, tačiau toks apdirbimas visiškai nekenkia žmogui. Mediniai namai išsiskiria tuo, kad jie yra ilgalaikiai, stovi ilgai, jei yra tinkamai pastatyti, taip pat dar vienas didelis pliusas yra tas, kad jie kvepuoja. Žiema jie sulaiko šilumą, tačiau vasarą tokiuose namuose būna vėsu ir gera, todėl jie pasirūpina, kad žmogui gyventi būtų pats didžiausias malonumas.

Rąstinius namus Lietuvoje gamina daug įmonių, tačiau ne visos gali pasigirti gera kokybe ir privalumais. Rekomenduočiau woodhouse.lt portalą, kuriame daug svarbios informacijos besistatantiems namus ir planuojantiems tą padaryti. Labai gražiai ir aiškiai pateikiama info su paveiksliukais tampa suprantama visiems, net ir su statyboms neartimiems žmonėms.

Rąstinis namas yra gera investicija, nes jį pasistačius ilgai galėsite džiaugtis pastatyto namo privalumais. Juo rūpintis per daug nereikia, aišku, reikia prižiūrėti, tačiau kasdien nereikia skirti tam laiko.

Pasistačiau medinį namą prie sklypo su ežeru, tai dabar visada malonu čia atvažiuoti ir leisti savo vasaras, nes tai tampa didžiausiu mano poilsiu ir nieko geriau nėra, nei savas medinis namas ir tyvuliuojanis ežeras šalimais.

Smagu leisti vasaras, pavasarius ir net gi žiemas čia. Rąstinis namas traukia sugrįžti iš miesto visada į gamtą, todėl tai užburiantis dalykas.

Tikiuosi, kad tendencija, kuri yra dabar, kad rąstinių ir medinių namų skaičius Lietuvoje didėja ir toliau išliks ir mes rinksimės ekologiškus sveikus namus!

 

0 comments
Please to comment

sign in

Username
Password
Remember Me


New to IM faceplate? join free!

Lost Password? click here